Alarmy

Kvalitný alarm vyžaduje aj profesionálnu montáž a pre zaistenie skutočného bezpečia sa neobíde bez nepretržitého dohľadu a profesionálneho zásahu pri poplachu. Váš majetok je tak chránený aj vtedy, keď ste na dovolenke alebo máte vypnutý telefón. Ponúkame kombináciu špičkových a spoľahlivých technológií od renomovaných firiem JABLOTRON alebo PARADOX v spojení s našimi skúsenosťami v odbore elektronických zabezpečovacích systémov . Výsledkom sú spoľahlivé, flexibilné riešenia  najvyššej kvality. Systémy sa vyznačujú odolnosťou, variabilitou prevedenia, ľahkou a zrozumiteľnou ovládateľnosťou, primerane zložitou inštaláciou za rozumné ceny. V našej ponuke nájdete drôtové aj bezdrôtové prevedenia zabezpečovacích systémov, rôzne typy klávesníc a ovládačov, detektorov, sirén, komunikátorov a bohatého príslušenstva.

Ako si vybrať?

Podľa možnosti odporúčame drôtové prvky, ale v prípade, že to okolnosti nedovoľujú, je možnosť aj bezdrôtovej verzie alebo kombinácie drôtovej a bezdrôtovej. Nami odporúčaný alarm Jablotron 100 komunikuje s bezdrôtovými prvkami na pásme 868,1MHz, čo zabezpečuje stabilnú a bezpečnú komunikáciu.
Môžeme si vybrať spôsob komunikácie alarmu s majiteľom objektu prostredníctvo SIM karty nejakého mobilného operátora, alebo cez pevnú linku. Je možná aj kombinácia oboch spôsobov.
Nesledovaný systém je zďaleka najmenej nákladný a preto je najobľúbenejší a nákladovo efektívny. V prípade pokusu o vlámanie, senzor na okno, alebo dvere otvorí obvod a siréna, alebo zvonček spustí alarm vo vnútri aj mimo domu. Ak je dom neobývaný v čase pokusu o vlámanie, je ponechaný na susedov, aby sa obrátil na políciu.
Ďalší populárny systém, aj keď drahší, je sledovaný systém. Ak je strážený objekt ohrozený, toto usporiadanie bude narušenie signalizovať a kontaktovať majiteľa prípadne PCO (pult centrálnej ochrany). Monitoring je ideálny, pretože signalizuje aj v prípade požiaru, povodne, úniku plynu či dokonca ak je starší člen rodiny v núdzi. Najväčšou výhodou tohto systému je monitorovacia stanica; už sa nemusíte spoliehať na priazeň suseda či zavolá políciu.

paradox

Paradox zabezpečovací systém

Firma PARADOX SECURITY SYSTEMS sídli neďaleko Montrealu v kanadskej provincii Quebec. Zaoberá sa výrobou elektroniky na ochranu objektov proti vlámaniu. Stala sa svetoznámou svojím dôrazom na uplatňovanie najnovších poznatkov a technológií. Patrí k najvýznamnejším spoločnostiam vo svojom odbore. Svoje systémy exportuje do asi 100 krajín sveta. Profesionálny a nekompromisný prístup k inováciám zabezpečuje firme stále rastúcu priazeň technikov a užívateľov. Výrobný program kompletne pokrýva potreby klientov po stránke veľkosti objektu, aj stupňa zabezpečenia. Systémy z produkcie firmy PARADOX sa vyznačujú predovšetkým: náskokom pred vlámačmi, variabilnosťou pre technika, jednoduchosťou pre užívateľa, výbornou technickou a servisnou podporou

jablotron

Jablotron zabezpečovací systém

Firma Jablotron ponúka profesionálne PSN, ktoré sa dokážu presne prispôsobiť požiadavkám chráneného domu, bytu alebo firemných priestorov. O všetkom čo sa deje vo Vašej firme alebo domácnosti máte stále prehľad prostredníctvom internetu alebo svojho mobilného telefónu. Udalosti z chráneného objektu v prípade potreby môžu byť posielané na PCO bezpečnostnej službe, ktorá v prípade vlámania do objektu zabezpečí okamžitý zásah priamo na mieste. Moderné PSN z produkcie fy.Jablotron sa dodávajú v drôtovom alebo bezdrôtovom prevedení, prípadne v ich kombinácii. Systémy umožňujú GSM/SMS/GPRS hlásenie udalostí s plnohodnotným vzdialeným prístupom (vybrané modely) s množstvom variabilných prvkov, ktoré sú určené pre profesionálnu (odporúča sa) prípadne svojpomocnú montáž.

Kontaktujte nás

Zaujali Vás naše produkty a prajete si vypracovať cenovú ponuku?

Neváhajte nás kontaktovať , radi Vám poradíme s výberom najvhodnejšej kamerovej techniky pre Vás!
Kontaktujte nás